9 Ekim 2015 Cuma

iPhone 6s Telefon Kılıf Modelleri            2015 senesine geldik ve artık akıllı telefonlar olmazsa olmazımız değil mi? Yanımızda olmayınca kötü hissediyoruz, sanki kayıpmışız gibi. Akıllı telefonumuzun şarjı bitince bütün işlerimiz aksıyor, çünkü artık her şeyi onların üzerinden yapıyoruz. Örneğin iPhone’lar. Şarjları muhteşem derecede çabuk bitiyor, neredeyse fişlere yapışık yaşayacağız, ancak o kadar güzeller ki buna değer diyoruz.

            iPhone demişken, yeni modeli çıkıyor duymuşsunuzdur elbet, iPhone 6s, hatta 16 Ekim de Türkiye de piyasaya sürülecek. Peki, bu yeni telefonu aldığınızda, kılıfsız olur mu? Olmaz tabi ki. Kılıflar bizler için artık neredeyse telefonların kendi kadar önemli. Bir iPhone 6s aldığımızda aklımıza ilk gelen şey kılıf almak olacaktır.

 iphone 6s araba kiti askısı kılıf


            Telefon kılıflarının pek çok özelliği var. Aksesuar olarak kullanabilirsiniz, araba kullanırken ekranı görmenizi sağlaması içinde kullanabilirsiniz. Anlaşılan kılıflarda yeni teknolojiye uyum sağlıyor. Telefonunuzun şarjını koruyan olsun, onu şarj eden olsun, su geçirmesini önleyen olsun, spordayken sosyal medyaya bağlanmanızı sağlayan olsun, pek çok teknolojik modelde var. Aslında çok kullanışlı malzemeler, telefon kılıfları, düşünsenize, sadece aksesuar olarak almış olduğunuz iPhone 6s kılıf aslında arka kapağınızın çizilmesini önlüyor. Malum elinizde en az 2.000 TL’lik bir araç var ve elbette çok ama çok hassas, herhangi bir düşüşte çizilme ihtimali var. Bunun olmasını kimse istemez tabi ki. Bunu engellemenin tek yolu da kılıf almaktır.

            Kılıfların başla özellikleri de var elbette, mesela içine para sıkıştırıyorsunuz, her zaman acil bir durum olabilir çünkü değil mi? Bu dünyada ne olacağı belli olmaz. Onu da geçtim, özellikle şu su geçirmeyen kılıflar hepimizin bence çok işine yarar. Açıkçası çok yakın bir tarihte telefonunu suya düşüren sakar insan olarak, böyle bir şeye ne kadar çok ihtiyacım olduğunu görmüş oldum. Hepimiz insanız sonuçta, her an telefon bir su birikintisine düşebilir; üzerine su, kola gibi içecekler dökülebilir.

 iphone 6s crystal bumper kılıf


            Ya da bir diğer muhteşem kılıf: şarjlı kılıflar! O tarz kılıfların mantığı şundan ibaret, kılıf normal görünüşlü, içerisinde bir tane telefonunuza uygun yedek batarya var. Siz o kılıfı takıp, açma tuşuna bastığınız anda, yedek bataryadan kullanmaya başlıyor telefon. Ancak bu tarz kılıfları seçerken kaliteli olmasına gerçekten dikkat etmek lazımdır. Çünkü kılıfın kalitesi yeterince iyi değilse, çok yavaş sar ediyor ve bu da telefonun aşırı derecede ısınmasına yol açıyor. Bu da telefonun patlama ihtimalini ortaya koyuyor.

            Yani ne amaçla alırsanız alın, sizin için yararı var. Ayrıca sevdiğiniz şeylerin desenlerini göstererek de kendi kişiliğinizi ve modanızı ortaya koymuş bulunuyorsunuz ve elbette bununla bir adım öne geçmiş oluyorsunuz. Çok güzel değil mi? Telefon kılıfınızın her zaman için kıyafetinize uyması lazım mesela bence. Her zaman için fazladan bir kaç tane almaktan zarar çıkmaz değil mi? Mesela kırmızı bir bluz giyerken kırmızıda bir kılıfınız olsa çok hoş olmaz mı? Renk uyumu her zaman lazım, telefon kılıfınızla da bunu sağlamak karşınızdakine “Bu kişi dikkatlidir.” Mesajı verebilir.
 iphone 6s carbon stick stand kılıf

            Hadi sizin için bir iPhone 6s kılıf markası vereyim: Verus . Bu markaya ait pek çok Iphone 6s kılıf modeli var. Ayrıca son derece kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Yüksek teknoloji üretimi olduğu için kalitede asla hataya yer bırakmıyorlar, piyasaya sürülmeden önce ince ince kontrollerden ve testlerden geçiyor bütün telefon kılıfları. Eşsiz modelleriyle göze çarpan modeller o kadar güzel gözüküyorlar ki, insanın iPhone 6s alası geliyor. iPhone 6s kılıf modellerini sipariş ettiğiniz gün içerisinde ücretsiz kargo ile sahip olabiliyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme